Firmamız Tarihçesi

2005 yılında, bilişim yolculuğuna Ankara Ostim’de bulunan 50 m2 bir ofiste başladık. Kurulduğu tarihten bugüne kadar sürekli yenilenen araştırmacı ve dinamik kadrosuyla, birçok projeye imza atmanın gururunu yaşamaktayız.

Türkiye’nin her bölgesinde, birçok il-ilçe,tesis ve kurumun ihtiyacı olan entegre güvenlik ve yangın,kent ve tesis güvenlik projeleri,trafik sinyalizasyon, VMS, PTS sistemlerini bitirmiş bulunmaktayız.

Teknolojik gelişmelerin yakından takip edilmesiyle yeni çözümler üreterek ve işgeliştirme deneyimlerimizle bugünlere geldik. 2021 yılı sonunda, Anonim Şirkete dönüşerek büyüdük ve İzmit, İzmir , Mersin , Antalya, Denizli , Trabzon Şube ve ofisleri ile daha yaygın bir hizmet ağına eriştik. Kısa bir süre sonra İstanbul şubemizi açarak, dış ticarete açılmak için yeni bir adım atmış olacağız.

Ankara Merkez ofisimiz 500m2 kapalı alanda; mühendislik, proje, ihale, danışmanlık, eğitim, satış, satın alma, işgeliştirme, iç ve dış ticaret konularında hizmet vermektedir. Şubelerimiz, ofislerimiz ve çözüm ortaklarımızla birlikte; proje danışmanlık, keşiflendirme, teknik hizmetler, montaj, mühendislik ve ekipman üretim desteği süreçlerine kadar tüm aşamaları içeren anahtar teslim projeler sunmaktayız.

Ayrıca 2015 yılında kurmuş olduğumuz, geniş bir yelpazede metal direk ve aydınlatma ekipmanı üretmekte olan üretim tesisimiz, Kazan Sarayda mevkiinde 4500 m2 kapalı alan ve 3000 m2 açık Alana sahiptir. 2020 yılında, dünyada Covid-19 virüsü pandemisinin başlamasının ardından; gerekli makine, teçhizat ve donanımla üretim tesisi kurarak, medical alandada üzerimize düşeni yapmış olmanın gururunu yaşamaktayız.

Çok miktarda yüksek kaliteli maske, bone ve tulum; kamu ve belediyelere ücretsiz olarak gönderilmiştir. Bu vesile ile sosyal sorumluluklarımızı, elimizden gelenin en iyisini yaparak yerine getirdiğimizi düşünmekteyiz.

Şirketimiz bünyesinde, dünya genelindeki tüm kadınların medical alanda gerekliliklerini karşılamak amacıyla, Uzm. Nükleer Enerji Mühendisi Tuğçe Gülümser ve ekip arkadaşları tarafından sunulan yenilikçi bir proje Kabul görmüş ve 2022 yılı içerisinde İvedik OSB Teknokentte AR-GE çalışmalarına başlanmıştır.

Tüm bunlara ek olarak, şirketimiz 2022 yılında Ankara Kalkınma Ajansı tarafından, Dış Ticaret Mentörlük programına girmeye hak kazanan 25 firmadan biri olmuştur.